Blog sitesi

Türkiye, milli takımımız destan yazdı

Türkiye Milli futbol takımına helal olsun.

Ve dünya şampiyonu Avrupa Şampiyonası elemelerinde tökezledi. Fransa tüm yıldızlarla rekabet etse de, Türkiye’deki takım tekerleklerin altına giriyor. Ev sahibi için ilk gol bir Bundesliga profesyoneli attı.

Türkiye-milli-takımımı-destan-yazdı

Türk Milli Takımı Fransa bir damper koymak dünya şampiyonu Avrupa Şampiyonası eleme hayalleri vardır. H Grubu’nun Konya’daki en yüksek karşılaşmasında, Düsseldorf’un defans oyuncusu Kaan Ayhan, 30’uncu dakikada bir antrenörlük yaptı ve üçüncü eleme maçında Fransızların ilk yenilgisi oldu. On dakika sonra AS Romalı Cengiz Ünder 2-0 (2-0) maçını tamamladı.

Tüm yıldızlarıyla birlikte Fransızlar, düellolarda daha fazla ısırmaya çalışan ve haklı olarak iki kapıya gelen ana bilgisayarlar olarak başından beri uyuşuk davrandı. Aradan sonra Kingsley Coman, Alman şampiyonlar FC Bayern Münih tarafından bir buçuk yıl sonra milli takımda bir geri dönüşün ardından kutladı , ancak geri dönüşe neden olmadı.

Türkiye şimdi her biri altı puanlık üç oyundan oluşan yeni puanlarla Fransa ve İzlanda’nın önünde (Arnavutluk’a karşı 1-0) önde gidiyor. Gelecek Salı günü Fransa puan konusunda yine eşit olabilir. Dünya şampiyonu takımı Andorra’dan alıyor, Türkiye’nin İzlanda’da rekabet etmesi gerekiyor.

Türkiye-milli-takımımı-destan-yazdı-cengiz-ayhan-burak

Türkiye, gibi diğer favorilerde zaferlerini kutladı

Fransa aşağı inerken, tercih edilen diğer ülkeler kendilerini pes etmediler. Dortmund orta saha oyuncusu Axel Witsel ile Belçika, Kazakistan’a karşı 3-0 (2-0) önde, Rusya’dan dokuz puan önde, öğleden sonra San Marino’ya 9-0 (4-0) kazandı.

Rus şampiyonlardan Artem Dzjuba, Zenit St. Petersburg futbol cücesine karşı dört kez gol attı.
İtalya ayrıca üç maçta üç galibiyet kaydetti. On dakika içinde, Nicolo Barella (23.) Lorenzo Insigne (30.) ve Leonardo Bonucci (33.) Yunanistan’ı Yunanistan’ın 3-0 galibiyetinde belirledi. İtalya, Finlandiya’dan üç puan önde, ikinci golü ise Schalke takımından Teemu Pukki’den öğleden sonra Bosna-Hersek’i 2-0 yenmek için attı.

E Grubu’nda Ivan Perisic, Hırvatistan’ı ikinci olan ve Galler’e karşı 2-1 (1-0) kazandı. VfL Wolfsburg ve Borussia Dortmund’dan gelen eski Bundesliga profesyoneli, Osijek’te golü yedi dakikadan 48 dakika sonra 2: 0 yaptı. Hırvatlar, önde gelen Macarlarla ikinci sırada yer alıyorlar. Azerbaycan’daki Magyar’ların 3-1’inde, Leipzig’den Willi Orban iki kez attı.

Farklı bir şey yapıyoruz bizlere destek çıkmak isterseniz lütfen bu yazıyı okuya bilirsiniz 1 dakikanızı almaz.

Ve sürdürülebilir bir gelecek için temel atma.
Konusen sayfası şimdi kendi genelinde bir binlerden fazla okuyucu tarafından destekleniyor – bu da tüm raporlarımızı herkese açık tutabildik ve sayfamız bağımsızlığını koruyor. Ancak geleceğimize yatırım yapan okuyucu sayısını artırmaya devam etmemiz gerekiyor – 2022 itibariyle, dünyada binlerce destekçiye sahip olmayı hedefliyoruz.

Koruyucu, artan iklim felaketinden geniş çaplı eşitsizliğe, büyük teknolojinin hayatımızdaki etkisine kadar zamanımızın en kritik meselelerine katılacak. Gerçek bilginin bir zorunluluk olduğu bir zamanda, dünyanın her yerinde, hepimizin tam anlamıyla doğrulukla doğru raporlamaya erişimi hak ettiğine inanıyoruz.
Yazı işleri bağımsızlığımız, kendi gündemimizi belirlediğimiz ve kendi düşüncelerimizi dile getirdiğimiz anlamına gelir. Koruyucu ticari ve politik önyargılardan arınmış ve milyarder sahiplerinden ya da hissedarlarından etkilenmemiş. Bu, cesaretle araştırıp dürüstlükle rapor edebileceğimiz anlamına gelir.

– daha az duyulanlara ses vererek, başkalarının nereye döndüklerini keşfederek ve iktidarda olanlara şiddetle meydan okur.
Sizlere kaliteli sayfa sunmaya devam etmek, açıklığımızı korumak ve değerli bağımsızlığımızı korumak için desteğinize ihtiyacımız var. Büyük veya küçük her okuyucu katkısı çok değerlidir.


Sizden çok birşey istemiyoruz sayfamızda açılan reklamlara tıklamanız bizler için bir gelir kaynağı ve yolumuza devam etme birikimimizdir.
Bizleri gerçekten yalnız bırakmadığınız için sizlere gerçekten çok teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

Bu linke tıklayarak bizlere destek olabilirsiniz

Sizler için hazırladığım diğer spor haberlerime bakmak isterseniz buraya tıklaya bilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir