Blog sitesi

Khabib Nurmagomedov ufc dövüşcüsü açıklama yaptı

Khabib Nurmagomedov ile Dustin Poirier arasında gerçekleşen UFC 242 ana etkinliğinin ana başlık şampiyonluğunun resmi duyurusu üzerine çıkan UFC , çiftin medyayla Londra’da düzenlenen özel bir basın toplantısında medya ile yüzleşeceğini doğruladı.

 

khabib-nurmagomedov-emeklilik-hakkında-konuştu-ufc

 

Yalnızca medya etkinliği 12 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek ve parite UFC hafif başlık birleştirme çatışmasının Abu Dabi’deki resmi onay anlaşmasından bu yana kameraların önünde ilk kez yüz yüze gelecek.

Reigning şampiyonu Nurmagomedov (27-0 MMA, 11-0 UFC) ve geçici şampiyon Poirier (25-5 MMA, 17-4 UFC) hafif elastik bantları Eylül Cumartesi günü Abu Dabi’deki Arena, Yas Adası’nda birleştirmek için savaşacak.

Etkinlik, UFC ile Emirlik’in Kültür ve Turizm Bakanlığı arasındaki yeni bir ortaklığın bir parçası olarak düzenlenen ve ilk beş yıl boyunca Abu Dabi’ye etkinlik getiren promosyonu görecek olan ilk sergiyi oluşturacak.

 

ufc-khabib-resimleri-konuşmaları-maçları-ne-zaman

 

Yönetici: Khabib Nurmagomedov, Georges St-Pierre maddesiyle yeni UFC sözleşmesi imzaladı

 

Hafif şampiyonu Khabib Nurmagomedov sonraki kavgasını aldı ancak belli bir efsanenin kavga için emekli olmak durumunda üslerini kapatmayı kesinleştirdi. Salı günü khabib, dustin poirier ile karşılaşacağını yöneticisi açıklama yaptı.

St-Pierre (26-2 MMA, 20-2 UFC) bu yılın başlarında emekli oldu, ancak Nurmagomedov (27-0 MMA, 11-0 UFC) ile bir mücadele müzakere etmeye çalışmadan önce emekli oldu.

Ancak UFC Başkanı Dana White, bu fikre hevesli değildi. İlk olarak Nisan 2018’de UFC 223’ten sonra bir St-Pierre savaşı çağrısı yapan Nurmagomedov, St-Pierre’i tekrar gözden geçirmeye çalıştı. bu yıl daha sonra hafif kilo veya 160 kiloluk bir yaka ağırlığı ile mücadele ederken, emekliliği ile. St-Pierre, emeklilik haberi konferansında, “Savaşmak için üç kişiyi alıyor – iki savaşçı ve örgüt,” dedi. “Ve olmadı. Khabib’e iyi şanslar diliyorum.

Büyük bir hayranım. Bence şu anda en iyi dövüşçü o ve bir sonraki dövüşünü görmek için sabırsızlanıyorum. ”

Farklı bir şey yapıyoruz bizlere destek çıkmak isterseniz lütfen bu yazıyı okuya bilirsiniz 1 dakikanızı almaz.

Ve sürdürülebilir bir gelecek için temel atma.

Konusen sayfası şimdi kendi genelinde bir binlerden fazla okuyucu tarafından destekleniyor – bu da tüm raporlarımızı herkese açık tutabildik ve sayfamız bağımsızlığını koruyor. Ancak geleceğimize yatırım yapan okuyucu sayısını artırmaya devam etmemiz gerekiyor – 2022 itibariyle, dünyada binlerce destekçiye sahip olmayı hedefliyoruz.

Koruyucu, artan iklim felaketinden geniş çaplı eşitsizliğe, büyük teknolojinin hayatımızdaki etkisine kadar zamanımızın en kritik meselelerine katılacak. Gerçek bilginin bir zorunluluk olduğu bir zamanda, dünyanın her yerinde, hepimizin tam anlamıyla doğrulukla doğru raporlamaya erişimi hak ettiğine inanıyoruz.

Yazı işleri bağımsızlığımız, kendi gündemimizi belirlediğimiz ve kendi düşüncelerimizi dile getirdiğimiz anlamına gelir. Koruyucu ticari ve politik önyargılardan arınmış ve milyarder sahiplerinden ya da hissedarlarından etkilenmemiş. Bu, cesaretle araştırıp dürüstlükle rapor edebileceğimiz anlamına gelir.

– daha az duyulanlara ses vererek, başkalarının nereye döndüklerini keşfederek ve iktidarda olanlara şiddetle meydan okur.
Sizlere kaliteli sayfa sunmaya devam etmek, açıklığımızı korumak ve değerli bağımsızlığımızı korumak için desteğinize ihtiyacımız var. Büyük veya küçük her okuyucu katkısı çok değerlidir.

Sizden çok birşey istemiyoruz sayfamızda açılan reklamlara tıklamanız bizler için bir gelir kaynağı ve yolumuza devam etme birikimimizdir.
Bizleri gerçekten yalnız bırakmadığınız için sizlere gerçekten çok teşekkür eder şükranlarımı sunarım.

İnstagram adresimize reklam yoluyla ilerlemek için lütfen tıklayınız.

Siz spor dünyasındaki haberleri kaçırmayın diye başka içeriklerde hazırladım >

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir