Blog sitesi

Cristiano Ronaldo hakkında tecavüz iddiası !

Cristiano Ronaldo hakkında: Kadın, Las Vegas otel odasında ona yıldızın saldırdığını iddia etti.
Las Vegas polisi soruşturmasının hala açık olduğunu söyledi
Avukat, devlet davasının düştüğünü ve yeniden doldurulabileceğini söyledi.

 

 

Cristiano-Ronaldo-hakkında-cıkan-sorusturma

 

 

Cristiano Ronaldo Hakkında soruşturma devam ediyor

İddia edilen kurban avukata göre, mahkemeye Cristiano Ronaldo tecavüz etmekle suçlanan geçen eylül ayında Nevada’da açılan bir dava açıldı. Geçen yılki hikayesiyle öne çıkan Kathryn Mayorga, Juventus ve Portekiz yıldızının sessiz kalması için 375.000 dolar ödemek de dahil olmak üzere cezai suçlamalarla uğraşmasını durdurmak için “düzelticiler” kullandığını iddia ediyor. Ronaldo’nun 2009 yılında bir Las Vegas otel odasında ona saldırdığını iddia etti.

Çarşamba günü, Mayorka ‘nın avukatından biri, davanın yalnızca eyalet düzeyinde düşürüldüğünü ve böylelikle federal mahkemeye alınabileceğini vurguladı. Mayorga’nın avukatları, Avrupa’da yaşadığı gibi Ronaldo’ya devlet davası için bildiri yayınlamanın zor olduğunu söylediler. Federal bir davayla ilgili makaleleri sunmanın daha kolay olacağı düşünülmektedir.

“Suçlamalar düşmedi,” Larissa Drohobyczer ESPN’e söyledi . “Dava tarafımızca reddedildi, çünkü federal mahkemenin yabancılara hizmet etme konusundaki kuralları nedeniyle federal mahkemede aynı iddialarda bulunduk. Temel olarak sadece mekanları değiştirdik, ancak iddialar devam ediyor. ”

Las Vegas polisi, Guardian’a soruşturmasının açık kaldığını bildiren bir e-posta ile onayladı. Bir sözcü açıklamasında , “ Cristiano Ronaldo olayının LVMPD ceza soruşturması halen devam ediyor” dedi.
Ronaldo’nun avukatı Peter Christiansen, Çarşamba günü olayla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Ronaldo Mayorga’nın iddialarını reddetti. Ekim ayı 2018 yıllarında “ Bana yapılan ve verilen suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum ” dedi . “Tecavüz, inandığım ve inandığım her şeye aykırı olan iğrenç bir suçtur. Adımı silmek olabileceğimden dolayı, masraflarımı karşılamada kendimi tanıtmak isteyen kişilerin yarattığı medya gösterimini beslemeyi reddediyorum.

Açıkça bilincime sahip olan [sic], bu nedenle, tüm araştırmaların sonuçlarını sükunetle beklememe izin verecek. ”
33 yaşındaki Ronaldo, dünyadaki en ünlü sporculardan biri. Dünyadaki en iyi futbolcuya verilen yıllık ödül olan Ballon d’Or’un beş kez kazananıdır. Aynı zamanda Portekiz’de milli bir kahraman ve ülkesini 2016’da Avrupa Şampiyonası şampiyonluğuna çıkardı .

Bizlere destek çıkmak isterseniz reklamlara tıklamanız yeterli olacaktır.

Bizlere instagram adresimizden takip etmek isterseniz bu linke tıklaya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir