Blog sitesi

Call of Duty Call modern warfare çok güzel geliyor

Call of Duty Call : Modern Savaş 2019’dan Infinity Ward’dan ilk bakışımdı . Önizleme etkinliğine davetli değildim (genellikle öyleyim ama neredeyse hiç katılmıyorum, bu yüzden bu yıl beni dışarıda bıraktıkları için onları suçlamıyorum) ve bu yüzden bugünün fragmanı oyundan gördüğüm ilk çekimlerdi.

– Kesinlikle olağanüstü görünüyor. Şimdiye kadar oyun hakkında bildiklerimiz buysa, derinden etkilenirdim. Geçen yılın Black Ops 4’ünün aksine , bu yılın oyununda tek oyunculu içeriğe büyük odaklanılıyor. Tabii ki, henüz tam bir çok oyunculu oyun henüz ortaya çıkmadı (muhtemelen E3?), Bu nedenle PvP ve co-op’un henüz nasıl çalıştığını tam olarak bilmiyoruz, ancak tek oyunculu bir kampanyaya odaklanmak hoş geldiniz haberi.

Ayrıca, bir cehennem gibi bir kampanya gibi geliyor. Birçok mağaza önizlemeye katıldı ve yankılan görüşlerden oluşan koro, oyunun harika göründüğü görülüyor, ancak ciddi bir duygusal yumruk getiriyor. Kampanya kışkırtıcı olacak şekilde tasarlandı, misyonlar savaş zamanı korku hissi ve gerçek dünya şiddetinin yoğunluğunun yanı sıra başlıklar arasında koptu. Anlaşılan, anlatı üzerinde çalışan devlerin bir kaçı, The Last Of Us’unyapımcısı olan Yaramaz Köpek’den kaçmıştı . Bu iyi bir işaret.

Call-of-Duty-Call-modern-warfare-çok-güzel-geliyor

Modern warfare  için büyük değişiklik olucak

Kampanya iki hikaye üzerinde yoğunlaşıyor. Birinde, seçkin bir İngiliz teknik direktör takımının bir parçasısın. Öte yandan, genç bir Orta Paskalya özgürlük savaşçısınız – ve Call Of Duty’nin kampanyaları için bir ilk olan Call Of Duty: WWII’deki kısa görev için bir kadın . (Yıllardır milletvekili olarak bayan avatarlar olarak oynamışsınız, ancak Sledgehammer’in 2. Dünya Savaşı’nda Fransız özgürlük savaşçısı olarak oynadığınız bir görev için asla kampanyada tasarruf etmediniz.

Infinity Ward anlatı direktörü Taylor Kurosaki Engadget’a göre “Bu, Modern Savaş için tamamen yeni bir bakış açısı  , bu yepyeni bir şey” dedi. “Oyunun yarısını Kademe 1 operatörleri ile oynayarak ve oyunun yarısını asi özgürlük savaşçıları ile oynayarak geçiriyoruz. Bu sadece karakter anlatımından değil, bu karakterlerin hayatına ne katlayabileceğimizi ve neden kavga ettiklerini görebilecekleri heyecan verici bir durum değil. Onlar, aynı zamanda oyun açısından da savaşıyorlar. ”

Infinity Ward başkan yardımcısı Patrick Kelly de aynı parçada “Kışkırtıcı olmaya çalışıyoruz, sinirli olmaya çalışıyoruz, ama tatsız ya da aşırı sansasyonel ya da öyle bir şey olmaya çalışmıyoruz” dedi.

Bu kesinlikle son 10 yılda , genellikle her şeyden daha bomba gibi olan Call of Duty oyunlarının yönünde büyük bir değişiklik olacaktır . Serinin büyük bir hayranıyım, ancak duygusal ritmini ciddiye alan bir oyun, büyük bir temiz nefes alır. Engadget’a göre, oyunun mantığı Saw değil , Jaws, olgun bir gerilim atışı, sadece bir slaser değil.

callofduty-modern-walfare-yeni-çıkan-oyun-sniper-yeni-güncelleme-yeni-degişiklikler

Call of duty için uyarlanan bölgeler kendi ülkeri kendi evleri üzerine oldu

“Gerçek dünyada, modern savaş hakkında bir hikaye anlatıyorsun,” Jacob Minkoff tek oyunculu tasarım yönetmeni Modern Warfare, Verge söyler . “Badana yıkadığımız takdirde, geri adım attığımızda, kahramanların teröristlerle dövüştüğü ve kazandığı bir dünya gösterirsek, ortalama bir insan, teminat hasarı veya askerlerin kendilerinin sahip olduğu ahlaki gri durumlar üzerindeki etkiyi asla göremezsiniz. yüz.”

Kurosaki, Variety’ye yaptığı röportajda , “Sadece çok uzak diyarlarda savaşan batılı askerler veya evlerinde terörizme karşı savaşırsak , size hikayenin sadece yarısını anlatacağız” dedi . savaş bölgeleri kendi evleri ve şehirleri. ”

callofduty-modern-walfare-yeni-çıkan-oyun-kampanyalar-güncel-haberleri-web

Oyun içerisinde kampanyalar neler olacak

Bunun üzerine, oyun PC ile konsollar arasındaki çapraz oyu destekleyecek ve sezon geçişi içermeyecek – yani fırlatma sonrası haritalar ücretsiz olacak. Bunun tam olarak nasıl çalışacağından ya da Activision’ın lansman sonrası oyundan para kazanmayı nasıl planladığından emin değilim, ama hepsi bana çok iyi geliyor. Açgözlü iş uygulamalarının iyi bir şeyi mahvetmesi için hala yeterince yer var, ama şu anda iyimser hissediyorum.

Henüz umutlarımı çok yükseltmek istemiyorum, ama şu ana kadar okuduğum ve izlediklerimden, Infinity Ward bu oyunu çok ciddiye alıyor gibi görünüyor. Önizleme olayındaki tüm olumlu geri bildirimler tarafından teşvik ediliyorum ve E3 yaklaşırken daha fazlasını öğrenmeye istekliyim. E3’de olmayacağım ama mümkünse başka bir etkinlikte yarışmadan önce ellerimi oyuna sokmayı umuyorum.

En azından kendime güvendiğim tek şey, bu oyunun, bu diziyi tanımlayan aynı mükemmel silah oyununa sahip olması. Kampanyanın iyi olup olmadığı, tüm haritaları gerçekten ücretsiz alacağınız veya alamayacağınız, bildiğimiz bir şey oyunun kendisinin harika olacağı. Umalım da her şeyin üzerine oturduğunu umalım.

 ➡  Sizin için hazırladığım bu paylaşımada bakabilirsin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir